Nattcup 2010-oppsettet -
28.12.2009
Etter Nattcuptrekninga på klubbhuset den 23. desember, har
kampoppsettet blitt klart. I oppsettet under er dei fire Barlialaga
utheva.
PULJEOPPSETT, HERREKLASSE:
PULJE HA |
PULJE HB |
PULJE HC |
PULJE HD |
PULJE HE |
PULJE HF |
KAPPA NOVA |
SHADWELL |
BARLIA FARMERS |
BARLIA FK |
PRIM |
STABBURET |
EKKEL&JÆVLI |
MELK |
HOGGORM |
SYSTEMBOLAGET |
FJELLBU |
STILONGS |
BARLIA BEDRIFT |
VESTNES FUTSAL |
PROUBERELITE |
PANZERFOTBALL |
FC WALKOVER |
FLIPPERDICKS |
LURK&SKARV |
LOS TRØKJE |
LANGLO3LEGENDS |
MERKESTEINANE |
KJELLEREN |
FJORD,FJELL&FYLL |
PULJEOPPSETT, DAMEKLASSE:
PULJE DG |
PULJE DH |
TEAM TASKEDYR |
PUMA QUEENS |
SPENSTIGE LÅR |
BARLIA BABES |
HEIDI’S HOES |
GOLD DIGGERS |
LA DOLCE VITA |
PODEMOS |
FK SLEMDAL |
MARCOS BABES |
-
Alle puljer spelar
enkel serie.
-
I dameklassa går
dei to beste i kvar pulje vidare til semifinaler.
-
I herreklassa
spelar alle laga play-off, der dei 12 vinnarlaga går til mellomspel.
-
Play-off: Nr.1
i puljene møter nr.4 i puljene, og 2’er møter 3’er.
-
Mellomspelet har
fire puljer à 3 lag. Dei to beste frå kvar pulje til kvartfinaler.
-
Enkel serie i
mellomspelet.
-
Speletid: 1 x 12
min.
KAMPOPPSETT:
INNLEIANDE KAMPER |
Nr |
Tid |
Pulje |
Heimelag |
Bortelag |
Resultat |
1 |
18.00 |
HC |
LANGLO3LEGENDS |
BARLIA FARMERS |
- |
2 |
18.14 |
HA |
EKKEL&JÆVLI |
LURK&SKARV |
- |
3 |
18.28 |
HB |
MELK |
VESTNES FUTSAL |
- |
4 |
18.42 |
HD |
SYSTEMBOLAGET |
PANZERFOTBALL |
- |
5 |
18.56 |
HE |
FJELLBU |
KJELLEREN |
- |
6 |
19.10 |
HF |
STILONGS |
FJORD,FJELL&FYLL |
- |
7 |
19.24 |
DG |
HEIDI’S HOES |
TEAM TASKEDYR |
- |
8 |
19.38 |
DG |
LA DOLCE VITA |
FK SLEMDAL |
- |
9 |
19.52 |
DH |
GOLD DIGGERS |
PUMA QUEENS |
- |
10 |
20.06 |
DH |
PODEMOS |
MARCOS BABES |
- |
11 |
20.20 |
HD |
BARLIA FK |
MERKESTEINANE |
- |
12 |
20.34 |
HF |
STABBURET |
FLIPPERDICKS |
- |
13 |
20.48 |
HC |
HOGGORM |
PROUBERELITE |
- |
14 |
21.02 |
HE |
PRIM* |
FC WALKOVER |
- |
15 |
21.16 |
HA |
KAPPA NOVA* |
BARLIA BEDRIFT |
- |
16 |
21.30 |
HB |
LOS TRØKJE |
SHADWELL |
- |
17 |
21.44 |
DH |
BARLIA BABES |
GOLD DIGGERS |
- |
18 |
21.58 |
DH |
MARCOS BABES |
PUMA QUEENS |
- |
19 |
22.12 |
DG |
SPENSTIGE LÅR |
HEIDI’S HOES |
- |
20 |
22.26 |
DG |
FK SLEMDAL |
TEAM TASKEDYR |
- |
21 |
22.40 |
HA |
LURK&SKARV |
KAPPA NOVA |
- |
22 |
22.54 |
HA |
EKKEL&JÆVLI |
BARLIA BEDRIFT |
- |
23 |
23.08 |
HB |
SHADWELL* |
VESTNES FUTSAL |
- |
24 |
23.22 |
HB |
MELK |
LOS TRØKJE* |
- |
25 |
23.36 |
HC |
HOGGORM |
LANGLO3LEGENDS |
- |
26 |
23.50 |
HC |
BARLIA FARMERS |
PROUBERELITE |
- |
CHIPPEN-KONKURRANSE |
Nr |
Tid |
Pulje |
Heimelag |
Bortelag |
Resultat |
27 |
00.30 |
HD |
MERKESTEINANE |
SYSTEMBOLAGET |
- |
28 |
00.44 |
HD |
BARLIA FK |
PANZERFOTBALL |
- |
29 |
00.58 |
HE |
KJELLEREN |
PRIM |
- |
30 |
01.12 |
HE |
FJELLBU |
FC WALKOVER |
- |
31 |
01.26 |
HF |
FJORD,FJELL&FYLL |
STABBURET |
- |
32 |
01.40 |
HF |
STILONGS |
FLIPPERDICKS |
- |
33 |
01.54 |
DG |
TEAM TASKEDYR |
LA DOLCE VITA |
- |
34 |
02.08 |
DG |
SPENSTIGE LÅR |
FK SLEMDAL |
- |
35 |
02.22 |
DH |
PUMA QUEENS |
PODEMOS |
- |
36 |
02.36 |
DH |
BARLIA BABES |
MARCOS BABES |
- |
37 |
02.50 |
HA |
KAPPA NOVA |
EKKEL&JÆVLI |
- |
38 |
03.04 |
HA |
BARLIA BEDRIFT |
LURK&SKARV |
- |
39 |
03.18 |
HB |
SHADWELL |
MELK |
- |
40 |
03.32 |
HB |
VESTNES FUTSAL |
LOS TRØKJE |
- |
41 |
03.46 |
HC |
BARLIA FARMERS |
HOGGORM |
- |
42 |
04.00 |
HC |
PROUBERELITE |
LANGLO3LEGENDS |
- |
43 |
04.14 |
HD |
SYSTEMBOLAGET |
BARLIA FK |
- |
44 |
04.28 |
HD |
PANZERFOTBALL |
MERKESTEINANE |
- |
45 |
04.42 |
HE |
PRIM |
FJELLBU |
- |
46 |
04.56 |
HE |
FC WALKOVER |
KJELLEREN |
- |
47 |
05.10 |
HF |
STABBURET |
STILONGS |
- |
48 |
05.24 |
HF |
FLIPPERDICKS |
FJORD,FJELL&FYLL |
- |
49 |
05.38 |
DG |
TEAM TASKEDYR |
SPENSTIGE LÅR* |
- |
50 |
05.52 |
DG |
HEIDI’S HOES |
LA DOLCE VITA |
- |
51 |
06.06 |
DH |
PUMA QUEENS |
BARLIA BABES |
- |
52 |
06.20 |
DH |
GOLD DIGGERS |
PODEMOS |
- |
PLAY-OFF
HERREKLASSE |
Nr |
Tid |
Kamp |
Heimelag |
Bortelag |
Resultat |
53 |
06.34 |
PO1 |
Nr.2 pulje HA |
Nr.3 pulje HB |
- |
54 |
06.48 |
PO2 |
Nr.2 pulje HB |
Nr.3 pulje HA |
- |
55 |
07.02 |
PO3 |
Nr.2 pulje HC |
Nr.3 pulje HD |
- |
56 |
07.16 |
PO4 |
Nr.2 pulje HD |
Nr.3 pulje HC |
- |
57 |
07.30 |
PO5 |
Nr.2 pulje HE |
Nr.3 pulje HF |
- |
58 |
07.44 |
PO6 |
Nr.2 pulje HF |
Nr.3 pulje HE |
- |
59 |
07.58 |
PO7 |
Nr.1 pulje HA |
Nr.4 pulje HB |
- |
60 |
08.12 |
PO8 |
Nr.1 pulje HB |
Nr.4 pulje HA |
- |
61 |
08.26 |
PO9 |
Nr.1 pulje HC |
Nr.4 pulje HD |
- |
62 |
08.40 |
P010 |
Nr.1 pulje HD |
Nr.4 pulje HC |
- |
63 |
08.54 |
PO11 |
Nr.1 pulje HE |
Nr.4 pulje HF |
- |
64 |
09.08 |
PO12 |
Nr.1 pulje HF |
Nr.4 pulje HE |
- |
INNLEIANDE
KAMPER |
Nr |
Tid |
Pulje |
Heimelag |
Bortelag |
Resultat |
65 |
09.22 |
DG |
FK SLEMDAL |
HEIDI’S HOES |
- |
66 |
09.36 |
DG |
LA DOLCE VITA |
SPENSTIGE LÅR |
- |
67 |
09.50 |
DH |
MARCOS BABES |
GOLD DIGGERS |
- |
68 |
10.04 |
DH |
PODEMOS |
BARLIA BABES |
- |
MELLOMSPEL
HERREKLASSE |
Puljeoppsett mellomspel |
Pulje MH1 |
Pulje MH2 |
Pulje MH3 |
Pulje MH4 |
Vinner kamp 58 |
Vinner kamp 57 |
Vinner kamp 53 |
Vinner kamp 54 |
Vinner kamp 59 |
Vinner kamp 60 |
Vinner kamp 56 |
Vinner kamp 55 |
Vinner kamp 61 |
Vinner kamp 62 |
Vinner kamp 63 |
Vinner kamp 64 |
69 |
10.18 |
MH1 |
Vinner kamp 58 |
Vinner kamp 59 |
- |
70 |
10.32 |
MH2 |
Vinner kamp 57 |
Vinner kamp 60 |
- |
71 |
10.46 |
MH3 |
Vinner kamp 56 |
Vinner kamp 53 |
- |
72 |
11.00 |
MH4 |
Vinner kamp 55 |
Vinner kamp 54 |
- |
73 |
11.14 |
MH1 |
Vinner kamp 61 |
Vinner kamp 58 |
- |
74 |
11.28 |
MH2 |
Vinner kamp 62 |
Vinner kamp 57 |
- |
75 |
11.42 |
MH3 |
Vinner kamp 53 |
Vinner kamp 63 |
- |
76 |
11.56 |
MH4 |
Vinner kamp 54 |
Vinner kamp 64 |
- |
77 |
12.10 |
MH1 |
Vinner kamp 59 |
Vinner kamp 61 |
- |
78 |
12.24 |
MH2 |
Vinner kamp 60 |
Vinner kamp 62 |
- |
79 |
12.38 |
MH3 |
Vinner kamp 63 |
Vinner kamp 56 |
- |
80 |
12.52 |
MH4 |
Vinner kamp 64 |
Vinner kamp 55 |
- |
KVARTFINALAR HERREKLASSE |
81 |
13.05 |
¼ |
Vinner pulje
MH1 |
Nr.2 pulje MH3 |
- |
82 |
13.20 |
¼ |
Vinner pulje
MH2 |
Nr.2 pulje MH4 |
- |
83 |
13.35 |
¼ |
Vinner pulje
MH3 |
Nr.2 pulje MH1 |
- |
84 |
13.50 |
¼ |
Vinner pulje
MH4 |
Nr.2 pulje MH2 |
- |
SEMIFINALAR
DAMEKLASSE |
85 |
14.05 |
S1 |
Vinner pulje
DG |
Nr.2 pulje DH |
- |
86 |
14.20 |
S2 |
Vinner pulje
DH |
Nr.2 pulje DG |
- |
SEMIFINALAR
HERREKLASSE |
87 |
14.35 |
S1 |
Vinner kamp 81 |
Vinner kamp 82 |
- |
88 |
14.50 |
S2 |
Vinner kamp 83 |
Vinner kamp 84 |
- |
BRONSEFINALE DAMEKLASSE |
89 |
15.05 |
B |
Taper kamp 85 |
Taper kamp 86 |
|
BRONSEFINALE HERREKLASSE |
90 |
15.20 |
B |
Taper kamp 87 |
Taper kamp 88 |
- |
FINALE
DAMEKLASSE |
91 |
15.35 |
F |
Vinner kamp 85 |
Vinner kamp 86 |
- |
FINALE
HERREKLASSE |
92 |
15.50 |
F |
Vinner kamp 87 |
Vinner kamp 88 |
- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Premieutdelingar
etter finalane. |